









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dimmelhető ATMOSPHERE LED-es asztali lámpa. Állítható színhőmérséklet: 2700-6500 K. Számos RGB szín közül választhat a klasszikus fehér szín mellett. Vezérlés az Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül egyszerűen az okostelefonjáról. Könnyedén párosíthatja a lámpát telefonjával Wi-Fi-n (2,4 GHz) keresztül. Az alkalmazás lehetővé teszi a fény színének és intenzitásának módosítását, illetve forgatókönyvek és idővonalak beállítását. Hangjával is vezérelhető az Amazon Alexa vagy Google Asszisztens segítségével. Bemeneti feszültség: 5 V.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Intelligens megvilágítás |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 230 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 5 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Stílus | Egyéb |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | ATMOSPHERE Immax Neo |
| Gyártó | Immax Neo |

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, távirányítós, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás