Ajánljuk
Játékrendszerező Daria 1 (többszínű). 1029675
Méretek 74×62×26 cm
18 579 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 16. - 18 579 Ft
- 2025. 11. 19. - 18 579 Ft
- 2025. 09. 07. - 22 002 Ft
- 2025. 03. 14. - 22 919 Ft
- 2025. 01. 03. - 22 806 Ft
- 2024. 12. 19. - 25 441 Ft
- 2024. 12. 05. - 24 833 Ft
- 2024. 11. 26. - 24 348 Ft
- 2024. 07. 04. - 23 900 Ft
Termékleírás
szövet: MDFFémSzövet
Méretek
| Szélesség: | 62 cm |
|---|---|
| Mélység: | 26 cm |
| Magasság: | 74 cm |
Specifikációk
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Típus | Alacsony |
| Polcok és ajtók | Polcrendszerek |
| Hosszúság | 26.5 cm |
| Tömeg | 7.1 kg |
| Gyártó | Zondo |





