Hasonlítsd össze az árakat 32 391 Ft-tól 57 490 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 900021 - LED RGBW állítható fürdőszobai tükörvilágítás 21,5W IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 32 391 Ft és 57 490 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 21 500 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 27. - 57 490 Ft
- 2026. 02. 05. - 57 490 Ft
- 2025. 12. 18. - 52 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 57 490 Ft
- 2026. 05. 27. - 57 490 Ft
- 2026. 02. 05. - 57 490 Ft
- 2025. 12. 18. - 47 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 57 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A fény új irányba halad - EGLO connect. Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható be. Bluetooth alacsony energiafogyasztással. Ingyenes AwoX Home CONTROL alkalmazás (Android és iOS kompatibilis). Állítható színhőmérséklet: 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. RGB funkció - 16 millió szín közül választhat. Fokozatmentes fényerőszabályozás (0-100%). Kompatibilis: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Beállítható időzítés a világítás be- és kikapcsolásához. A világítást egyszerre vezérelheti távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító nem része a csomagnak - megvásárolható ITT. Minden típusú felületre felszerelhető.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Fal |
| Stílus | Egyéb |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 190 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2750 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21,5 W |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | Intelligens megvilágítás/ZigBee/LED technológia |
| Series | TABIANO Eglo, CONNECT-Z Eglo remote |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk

Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel, 3 lámpás - Cederic
IP44, mennyezeti, átmérő
Raktáron
Cube általános mennyezeti lámpa
IP44, mennyezeti
Raktáron
6 db fehér, kerek GU10-es beépíthető spotlámpa szett (50 mm, IP44) - Xena
IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron

