




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 20390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Barna |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Series | VALCASOTTO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron


LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron