Ajánljuk
PARIS 150 komód, 150x68x39, fehér/magasfényű fehér
Méretek 68×150×39 cm
96 000 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 96 000 Ft
- 2024. 12. 17. - 96 000 Ft
- 2024. 08. 27. - 94 500 Ft
- 2024. 07. 25. - 95 880 Ft
- 2024. 07. 02. - 94 000 Ft
- 2024. 04. 03. - 104 300 Ft
- 2024. 03. 26. - 109 800 Ft
- 2024. 03. 22. - 104 300 Ft
- 2024. 03. 07. - 102 500 Ft
- 2024. 02. 02. - 90 540 Ft
- 2024. 01. 31. - 100 600 Ft
Termékleírás
PARIS 2 komód. Kiváló minőségű anyagból készült, ABS élekkel. Ezek védelmet nyújtanak a mechanikai sérülések és a nedvesség ellen. A komód bőséges tárolóhelyet biztosít három tágas fiók és két ajtós szekrény formájában. A szekrények egy polccal vannak osztva. A szekrények és a fiókok nem rendelkeznek kilincsekkel. A komód alacsony lábakon áll. Több dekor közül választhat. Összegzés: komód ABS élek 3 fiók / 2 szekrény fogantyúk nélkül többféle dekor Használt anyagok: LTD,PVC
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 68 cm |
Specifikációk
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Ajtók száma | 2 |
| Dekor | Fehér/magasfényű fehér |
| Fiókok száma | 3 |
| Meghatározás | Családnak |
| Polcok száma | 2 |
| Tartók | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |















