Ajánljuk
Orion Styl kerekes bevásárlótáska szürke,30 x 22 x 53 cm
Méretek 96×40×30 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Magas teherbírás (22%)
- Stabil, masszív kivitel (22%)
- Gyenge varrás, szétnyílhat (11%)
- Táska csúszkál mozgás közben (11%)
7945 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 14. - 7945 Ft
- 2026. 03. 27. - 7945 Ft
- 2026. 03. 11. - 8795 Ft
- 2025. 11. 12. - 7975 Ft
- 2025. 11. 06. - 8395 Ft
- 2025. 09. 23. - 10 195 Ft
- 2024. 01. 15. - 6145 Ft
Termékleírás
Ebben a táskában kényelmesen elviheti nagyobb vásárlást, vagy megkönnyíti az utazást és a dolgok szállítását. Tágas, könnyen levehető és visszatehető a kerekekkel ellátott vázra. Zsinórral záródik. Hátul cipzáras zseb található. Könnyen karbantartható.
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 96 cm |
Specifikációk
| Gurulós | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Anyag | Textil, műanyag, fém |
| Súly | 2,09 kg |
| Teherbíróképesség | 30 kg |
| Térfogat | 40 l |
| Gyártó | Orion |
Vélemények
4.316 értékelés
5
10 x4
3 x3
1 x2
2 x1
0 x
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Magas teherbírás (22%)
- Stabil, masszív kivitel (22%)
- Praktikus, megkönnyíti vásárlást (22%)
- Gyenge varrás, szétnyílhat (11%)
- Táska csúszkál mozgás közben (11%)
- Hiányos záródás, nincs rögzítés (11%)
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Jó, masszív darab.
Remélhetőleg hosszabb ideig bírja a használatot.
Elégedett felhasználó
Megkönnyíti a vásárlásomat.
Nem bejelentkezett felhasználó
A táska alja szabadon fekszik a szerkezeten, így mozgás közben a táska az oldalra csúszik, még nehezebb bevásárlással is.
Elégedett felhasználó
Eddig az egyik legstabilabb kocsi, ami a kerekeket is illeti
Nem bejelentkezett felhasználó
Rendben van.









