Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 237 509 Ft
- 2024. 11. 30. - 237 509 Ft
- 2024. 11. 25. - 224 069 Ft
- 2024. 07. 16. - 385 399 Ft
- 2024. 07. 01. - 379 241 Ft
- 2024. 02. 29. - 378 140 Ft
- 2024. 01. 15. - 379 843 Ft
Termékleírás
A gyártáshoz rendkívül rugalmas T30 habszivacsot és bonellrugót használtak, aminek köszönhetően az ülés nagyon kényelmes. A bútor ágyneműtartóval és nagy kényelmes párnákkal rendelkezik. A keretben használt tömörfa elemek növelik a teljes szerkezet tartósságát és merevségét, ami sokéves problémamentes használatot eredményez. A sarok össze- és szétszerelése nagyon egyszerű, összeszerelése mindössze néhány percet vesz igénybe. Steppelt párnák és formázott karfa funkcionális zsebbel megkülönbözteti a többi sarokkanapétól. A termék jellemzői: Forgácslap + fa Rugós bonell + hab T 30 Steppelt párnák Formázott karfa zsebbel Összecsukható sarok Szabadon álló sarok (hátsó szövettel borítva) Gyors és egyszerű összeszerelés Cipzáras párnák Méretek: Szélesség: 224 cm, Mélység: 146 cm, Teljes magasság 98 cm, Méret: 200 x 135 cm, Ülésmagasság: 46 cm
Méretek
| Szélesség: | 224 cm |
|---|---|
| Mélység: | 146 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Sárga |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 9 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 135x200 cm |
| Forma | L alak |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Színváltozat | Sárga |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Tárolóhely
Huzatanyag
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()











