Ajánljuk
Szétnyitható kanapé LENA Sárga
Méretek 98×155×90 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 153 219 Ft
- 2024. 11. 30. - 153 219 Ft
- 2024. 11. 25. - 144 549 Ft
- 2024. 07. 16. - 248 624 Ft
- 2024. 07. 01. - 244 668 Ft
- 2024. 02. 29. - 243 929 Ft
- 2024. 01. 15. - 245 133 Ft
Termékleírás
A kanapé klasszikus dizájnt kölcsönöz a belső térnek. A kanapé elkészítésének stílusát az elegancia, a szilárd felépítés és a klasszikus színek jellemzik. A gyártáshoz rendkívül rugalmas T30 habszivacsot és bonellrugót használtak, aminek köszönhetően az ülés nagyon kényelmes. A bútorhoz tartozik egy ágyneműtartó és két nagy kényelmes párna. A keretben használt tömör fa elemek növelik a teljes szerkezet tartósságát és merevségét. A kanapé nagyon könnyen össze- és szétnyitható, összeszerelése mindössze néhány percet vesz igénybe. A termék jellemzői: Forgácslap + fa Rugós bonell + hab T 30 Nyitott kanapé Szabadon álló kanapé (hátsó szövettel bevonva) Fa téglalap alakú lábak Gyors és egyszerű összeszerelés Görgős összecsukó rendszer Méretek: Teljes szélesség: 155 cm, Ülésszélesség: 135, Mélység: 90 cm, Mélység elrendezés után: 144 cm, Teljes magasság: 98 cm, Méret: 135 x 144 cm, Ülésmagasság: 46 cm
Méretek
| Szélesség: | 155 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 98 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Skandináv |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Sárga |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 135x144 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 2;2 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 54 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Színváltozat | Sárga |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |




















