Ajánljuk
197 769 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 197 769 Ft
- 2024. 11. 30. - 197 769 Ft
- 2024. 11. 25. - 186 579 Ft
- 2024. 07. 16. - 320 916 Ft
- 2024. 07. 01. - 315 928 Ft
- 2024. 02. 29. - 315 257 Ft
- 2024. 02. 14. - 330 462 Ft
- 2024. 02. 13. - 310 544 Ft
Termékleírás
Tervezés: Fa keret + forgácslap, Bonnell rugó + T 30 hab, Alvás funkció, Ágyneműtartó, Háttámla párnák formájában, Tömör fa lábak, Szabadon álló (hátsó szövettel bevonva), 3 nagy párna, Széles színválaszték Masszív szövet Görgős szétnyitó rendszer
Méretek
| Szélesség: | 222 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 98 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Sárga |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 150x200 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Színváltozat | Sárga |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 54 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |
Vélemények
3.52 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
1 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Nem bejelentkezett felhasználó
Rendeltem egy sárga kanapét. A sárga szín biztosan elfogyott, kaptam egy sötét meghatározhatatlan színűt. A szövet anyaga sem az aminek lennie kellene. Rendeltem mellé egy sárga lábtartót az tényleg sárga miért nem ugyanolyan a sárga kanapé is?
Lábakon álló.
Sárgát rendeltem, kaptam egy ronda sötét nem beazonosítható színt.
Kicsit puhább mint a beton.
Vásárolva itt: sg-butor.hu

















