Ajánljuk
Nagyméretű szétnyitható kanapé MAWI Rózsaszín
Méretek 98×242×90 cm
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 212 379 Ft
- 2024. 11. 30. - 212 379 Ft
- 2024. 11. 25. - 200 359 Ft
- 2024. 07. 16. - 344 617 Ft
- 2024. 07. 01. - 339 199 Ft
- 2024. 02. 29. - 338 253 Ft
- 2024. 02. 14. - 354 869 Ft
- 2024. 02. 06. - 333 455 Ft
Termékleírás
A kanapé elkészítésének stílusát az elegancia, a szilárd felépítés és a klasszikus színek jellemzik. A gyártáshoz rendkívül rugalmas T30 habszivacsot és bonellrugót használtak, aminek köszönhetően az ülés nagyon kényelmes. A bútorokhoz ágyneműtartó és nagy, három kényelmes steppelt párna tartozik. A keretben használt tömör fa elemek növelik a teljes szerkezet tartósságát és merevségét. A kanapé nagyon könnyen össze- és szétnyitható, összeállítása mindössze néhány percet vesz igénybe. A termék jellemzői: Forgácslap + fa Rugós bonell + hab T 30 Szabadon álló kanapé (hátsó szövettel bevonva) Fa téglalap alakú lábak Gyors és egyszerű összeszerelés Görgős összecsukó rendszer Méretek: Szélesség: 242 cm, Mélység: 90 cm, Teljes magasság: 98 cm, Méret: 200 x 144 cm, Ülésmagasság: 46 cm
Méretek
| Szélesség: | 242 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 98 cm |
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Rózsaszín |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Fekete;Barna;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 144x200 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Színváltozat | Rózsaszín |
| Anyag | Fa;Fém;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | RIMALL |




















