


Méretek 4000×8000×21 500 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nyitható kanapé Amiyah / 215 cm - zöld bársony AAz Amiyah nyitható ülőgarnitúra a skandináv dizájn és a praktikus funkcionalitás kombinációja. A kiváló bársonyos huzatnak köszönhetően a nappalija középpontjává válik majd. A zöld színű huzat mellett tökéletesen kitűnnek az sötétbarna fa lábak. A kényelmes ülést a hullám rugózat és a habszivacs bélés biztosítja. Tartozékként 2 párnát kap, amelyek tökéletes támaszt nyújtanak a kezeinek. A háttámla dönthető, és így egy nagy fekvő helyet kap az alvásra. A kanapé ezért használható a nappaliba, a vendég vagy száloda szobába. Méret: 215 cm x 85 cm x 91 cm (szélesség x magasság x mélység)Ülőrész mérete: 180 cm x 41 cm x 56 cm (szélesség x magasság x mélység)Háttámla magassága: 44 cmAlvó rész méretei: 180 cm x 110 cm (hossza x szélessége)Párna méretei: 2 x 95 cm x 30 cmSzín: zöld, arany, hátsó rész - feketeAnyag: bársony, masszív faHuzat anyagának összetétele: 100% poliészter
| Szélesség: | 8000 cm |
|---|---|
| Mélység: | 21 500 cm |
| Magasság: | 4000 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Súly | 50 kg |
| Hossz | 215 m |
| Gyártó | Invicta |

80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Ágyneműtartós, háromszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron