Hasonlítsd össze az árakat 225 700 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 205 100 Ft
- 2025. 04. 16. - 205 100 Ft
- 2026. 05. 02. - 205 100 Ft
- 2025. 04. 16. - 205 100 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
GLOS kárpitozott boxspring ágy.Az ágy szilárdságát és stabilitását a jól elkészített váz garantálja. Domináns eleme a magas fejtámla, díszvarrással és gombokkal. Az ágy tartalmaz egy korlátot és egy beépített bonell matracot T28 habszivaccsal. A matrac alatt tágas, oldalról nyitható tárolódobozok találhatók. Felsővel, választható méretben és színben is megvásárolható. Összegzés: kárpitozott boxspring ágy matrac bonell rugók T28 PUR hab topper opció tárhely méret és színválasztás Használt anyagok: Bonell rugó, szövet, PUR hab
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Stílus | Modern |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Ágytípus | Boxspring |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| A fekfőfelület magassága | 47 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Ágyrács | IGEN |
| Az ágy külső hossza | 210 cm |
| Az ágy külső szélessége | 185 cm |
| Fejtámla magassága | 102 cm |
| Fekvőfelület | 180x200 cm |
| Kárpitozás | Cosmic 160 |
| Matrac keménysége | H3 - közepes keménységű |
| Meghatározás | Két személynek |
| Súly | 131 kg |
| Topper | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Csodálatos szépen kivitelezett minden elvárásnak megfelel.. kényelmes szép..csak ajánlani tudom mindenkinek .. gyors kiszállítás..
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

ADA ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
SOFIA ágy 180 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Ágy ELISA 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×204 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 160x200 cm bézs Matrac: Bonell rugós matrac
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
140×206 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
ADA ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel

Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron






