







Méretek 89×48×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A zsúrkocsik rendkívül kényelmessé és elegánssá varázsolják a családi vagy a baráti összejöveteleket. A négy görgőjük révén egyszerűvé válik az ételek felszolgálása vagy épp a használt edények elpakolása. Plusz tárolófelületként is szolgálnak, ha nincs elegendő hely az asztalon. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x zsúrkocsi
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Görgős | Igen |
| Elhelyezés | Beltér |
| Szín | Fehér |
| Név | SIENA |
| Súly | 12 kg |
| Főbb anyagok | MDF |
| További anyagok | Fenyő, Kaucsukfa (gumifa) |
| Stílus | Modern |
| Sku | 184395 |

Matt, laminált, görgős
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Matt, laminált, görgős

Fém, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron