Nincs raktáron
Tescoma DELÍCIA SiliconPRIME 6-os muffin forma
Méretek 29×18 cm
5825 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 19. - 5825 Ft
- 2025. 04. 19. - 5825 Ft
- 2025. 04. 17. - 5815 Ft
- 2025. 04. 12. - 5805 Ft
- 2025. 04. 10. - 5785 Ft
- 2025. 04. 09. - 5765 Ft
- 2025. 04. 08. - 5645 Ft
Termékleírás
Tökéletes muffinok készítéséhez. A forma nem ég oda, hanem gyorsan és egyenletesen átsül, a kész tészta könnyen kifordítható belőle. Első osztályú hőálló szilikonból készült, 230°C- ig hőálló. A szilikon formák könnyen tisztíthatóak, használatuk után elég elöblíteni őket, vagy mosogatógépben elmosni, tökéletesen tárolható. A forma használható gáz-, elektromos- és légkeveréses sütőben. A használati útmutató a receptekkel együtt a csomagolás belselyében található. 3 év garancia.
Méretek
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 18 cm |
Specifikációk
| Típus | Muffinos |
|---|---|
| Anyag | Szilikon |
| Szín | Narancssárga |
| Felmelegítés a sütőben | Igen |
| Mikrohullámú sütő | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 0,12 kg |
| Gyártó | Tescoma |