Ajánljuk
Nincs raktáron
7295 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 7295 Ft
- 2025. 10. 16. - 7295 Ft
- 2025. 10. 15. - 7265 Ft
- 2025. 09. 23. - 7305 Ft
- 2025. 09. 23. - 7695 Ft
- 2025. 09. 09. - 6156 Ft
- 2025. 09. 09. - 5844 Ft
- 2025. 09. 03. - 7305 Ft
- 2025. 08. 27. - 6915 Ft
- 2025. 08. 27. - 6885 Ft
- 2025. 08. 20. - 6905 Ft
- 2025. 08. 13. - 6955 Ft
- 2025. 08. 06. - 7325 Ft
- 2025. 04. 19. - 7375 Ft
- 2025. 04. 17. - 7355 Ft
- 2025. 04. 15. - 7345 Ft
- 2025. 04. 12. - 6945 Ft
- 2025. 04. 10. - 6915 Ft
- 2025. 04. 09. - 6895 Ft
- 2025. 04. 02. - 6935 Ft
- 2025. 03. 31. - 7305 Ft
- 2025. 03. 29. - 7255 Ft
- 2025. 03. 23. - 7225 Ft
- 2025. 03. 22. - 7205 Ft
- 2025. 03. 19. - 6925 Ft
- 2025. 03. 13. - 7285 Ft
- 2025. 03. 12. - 6875 Ft
- 2025. 03. 09. - 7235 Ft
- 2025. 03. 02. - 7225 Ft
- 2025. 02. 26. - 6885 Ft
- 2025. 02. 19. - 7005 Ft
- 2025. 01. 26. - 7375 Ft
- 2025. 01. 22. - 7125 Ft
- 2024. 12. 24. - 7495 Ft
- 2024. 12. 09. - 7465 Ft
- 2024. 12. 05. - 7435 Ft
- 2024. 11. 30. - 7385 Ft
- 2024. 11. 28. - 7345 Ft
- 2024. 11. 24. - 7335 Ft
- 2024. 11. 09. - 7325 Ft
- 2024. 11. 07. - 7305 Ft
- 2024. 11. 03. - 7295 Ft
- 2024. 11. 02. - 7285 Ft
- 2024. 10. 28. - 7245 Ft
- 2024. 10. 27. - 7225 Ft
- 2024. 09. 25. - 7205 Ft
- 2024. 09. 18. - 7585 Ft
- 2024. 09. 18. - 7985 Ft
- 2024. 09. 11. - 8405 Ft
- 2024. 08. 06. - 8845 Ft
Termékleírás
A teknősös, eredeti pamut ágynemű nem hiányozhat egyetlen kisszobából sem. Kellemes pamutból készült, amely méret- és színtartósságot garantál. A paplan motívuma minden oldalon más és más, így kedve szerint változtathatja. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Specifikációk
| Rögzítés | Cipzár |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Szín | Bézs |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Gyártó | Jerry Fabrics |
Vélemények
4.52 értékelés
5
1 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Öröm a képből






























