



Már nem akarja a kezében hordozni a megvásárolt nehéz termékeket? Akkor segíteni fog ez a kerekes bevásárló táska, amely lényegesen megkӧnnyíti a bevásárlását. A táska alumínium vázon helyezkedik el, amelyről kӧnnyedén levehető. A táskát madzag ӧsszehúzásával zárhatja be. A nagyméretű fő tárolórekeszén felül pedig rendelkezik egy kisebb, cipzáros rekesszel is elöl.Ha szeretné a táska alját megerősíteni, akkor a csomagolás tartalmaz egy eltávolítható alsó megerősítő lemezt is. A táska 14,5cm átmérőjű kerekei műanyagból készültek. A táska puha ronggyal vagy szivaccsal és meleg szappanos vízzel tisztítható.A táska méretei: 49 x 32 x 24 cm.
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 96 cm |
| Gurulós | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Anyag | Textil, műanyag, fém |
| Teherbíróképesség | 30 kg |
| Térfogat | 45 l |
| Gyártó | 4-Home |

18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron