Hasonlítsd össze az árakat 52 800 Ft-tól 98 051 Ft-ig 2 webáruházban:
KARO 6 Komód 120 cm kézműves tölgy
Méretek 74×120×40 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Jó ár/érték arány (29%)
- Gyors szállítás (14%)
- Összeszerelési útmutató nehezen érthető (29%)
- Pontossági hibák az alkatrészeknél (14%)
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 52 800 Ft és 98 051 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Ez a fiókos szekrény modern megjelenésű, tárolhat benne például ruhákat, gyermekjátékokat vagy eszközöket. Tökéletesen illeszkedik a háztartásba, de az irodákban is megállja a helyét. 6 fiókkal rendelkezik. Specifikációk: elegáns és gondos kivitelezés szegély - edzett PVC Méretek: mélysége: 40 cm szélessége: 120 cm magassága: 75 cm Tisztítás: Puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. Szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 74 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Él | PVC |
| Súly | 45 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag |
| Furcsa | Kihúzható |
| Dekoráció | Artisan tölgy |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 6 |
| A termék színe | Barna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | TOP Nábytek |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Jó ár/érték arány (29%)
- Gyors szállítás (14%)
- Szép kivitel (14%)
- Összeszerelési útmutató nehezen érthető (29%)
- Pontossági hibák az alkatrészeknél (14%)
- Előfúrási problémák (14%)
Felhasználói értékelések
Elsőre rosszul előfúrták, reklamáció után körülbelül 5 cm-rel hosszabb lett, valószínűleg másik komódhoz való.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Ajánljuk

Lorini komód 150 cm fiókokkal - kasmír / arany T-bar fogantyúk
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tároló szekrény hat fiókkal, ruhás szekrény, fehér és tölgy 80x30x71cm
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Komód, gardrób 7 szövet fiókkal, fehér és natúr szín
Fiókos, tölgyfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tároló szekrény hét fiókkal, ruhás szekrény, rusztikus barna 98x28x85cm
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Komód, fehér, SALESA II.
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Kétajtós tárolószekrény, 80 x 76 x 40 cm, rusztikus barna és fekete
Lábakkal, rusztikus, ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém ruhaállvány kerekeken 2 rúddal + polcokkal
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
