




Méretek 75×98×198 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
szövet: Borovi fenyő
| Szélesség: | 98 cm |
|---|---|
| Mélység: | 198 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szövet: | Borovi fenyő |
| Lábvastagság: | 3 x 10 cm |
| Csomag mérete 1: | 96 x 85 x 9 cm/23 kg |
| Csomag mérete 2: | 201x19x8 cm/20 kg |
| Csomag mérete 3: | 97 x 23 x 22/24 kg |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal |
| Hosszúság | 198 cm |
| Tömeg | 63 kg |
| Gyártó | Zondo |

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron