




Méretek 85×88×188 cm
szövet: Borovi fenyő
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 188 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szín | Fehér |
| Szövet: | Borovi fenyő |
| Lábvastagság: | 4 x 4 cm |
| Csomag mérete 1: | 86 x 85 x 9 cm/15 kg |
| Csomag mérete 3: | 97x23x19 cm/17 kg |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal |
| Hosszúság | 188 cm |
| Tömeg | 49 kg |
| Gyártó | Zondo |