



Méretek 80×98×198 cm
szövet: Borovi fenyő
| Szélesség: | 98 cm |
|---|---|
| Mélység: | 198 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szövet: | Borovi fenyő |
| Lábvastagság: | 4 x 4 cm |
| Csomag mérete 1: | 96 x 85 x 9 cm/14 kg |
| Csomag mérete 2: | 201 x 36 x 9 cm/8 kg |
| Csomag mérete 3: | 97x23x19 cm/23 kg |
| Paraméter | Egyéb méretű |
| Típus | Gyerek, Fa |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Ágyrács és matrac | Ágyráccsal |
| Hosszúság | 198 cm |
| Tömeg | 43 kg |
| Gyártó | Zondo |