Ajánljuk
Zondo Háromszemélyes kanapé Bolivia (szürke). 779033
Méretek 88×200×105 cm
240 900 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 240 900 Ft
- 2024. 07. 04. - 240 900 Ft
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 88 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Alak | Szófák |
| Anyag | Textil |
| Lebomlás | Széthúzható |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Hosszúság | 105 cm |
| Tömeg | 75 kg |
| Gyártó | Zondo |









