




Méretek 58×118 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyrészt keleti, másrészt modern - ezt a kör alakú elrendezést nem olyan könnyű besorolni, ezért könnyen kombinálható minden berendezési stílusban. Az egyes fém körök különböző méretűek, színárnyalatok és szerkezetekből állnak, függőlegesen és vízszintesen is felakaszthatók. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 118 cm |
|---|---|
| Magasság: | 58 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Szín | Fekete |
| Név | CESIUM |
| Forma | Szabálytalan |
| Súly | 2 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 250483 |

Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás