




Méretek 67×132 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremts tengeri hangulatot lakásodban ennek a kiemelkedő faldekorációnak köszönhetően. Az ezüst hajók 3D-s kompozíciója egyaránt jól fog mutatni világos és sötét falakon. A darab kiváló minőségű fémből készült, amely garantálja a stabilitást és a tartósságot. Lógassa a kandalló, szekrény vagy kanapé fölé, és élvezd az igazi szemet gyönyörködtető szépségét. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 132 cm |
|---|---|
| Magasság: | 67 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Név | AMERICIUM |
| Forma | Szabálytalan |
| Súly | 2 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 250488 |

Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás