



Méretek 48×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobd fel otthonod ezzel a lenyűgöző, modern fali dekorációval. A rendkívüli 3D-s kompozícióban szabálytalanul elrendezett kerek fémlemezek keleti hangulatot kölcsönöznek minden belső térnek. A beépített kampók lehetővé teszik a kompozíció vízszintes vagy függőleges függesztését. Helyezd egy szekrény vagy kanapé fölé, és élvezd otthonodban ezt az új, figyelemfelkeltő díszítő elemet. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 48 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Név | HASSIUM |
| Forma | Szabálytalan |
| Súly | 1 kg |
| Főbb anyagok | Fém |
| Sku | 250448 |

Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás