









Méretek 132×170×247 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a bársony franciaágy bármely modern és hagyományos hálószoba elengedhetetlen darabja. A magas háttámla igazán különleges megjelenést és kényelmet ad, a bútor lábánál lévő láda pedig praktikussá varázsolja ezt az ágyat, hiszen extra tárolóhelyre mindig szükséged lehet. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x ágyrács (30 léccel), 1 x ágykeret, 1 x tároló, Nem az ajánlat része: matrac, ágynemű, párnák
| Szélesség: | 170 cm |
|---|---|
| Mélység: | 247 cm |
| Magasság: | 132 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Lila |
| Név | NOYERS |
| Alvófelület | 140x200 cm |
| Súly | 75 kg |
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Főbb anyagok | Bársony |
| További anyagok | Fenyő, Eukaliptusz fa, MDF |
| Sku | 223132 |

160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
180×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, lábakkal
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×180×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás