








Méretek 91×120×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Dobd fel a teraszod vagy a kerted ezzel a dekoratív fapaddal. Minőségi akácfából készült, így könnyű gondozni és ellenáll az időjárás viszonytagságainak. A pad egy tágas tárolóval rendelkezik, mely egyaránt alkalmas a kerti szerszámok vagy párnák tárolására és rendkívül praktikussá varázsolja a darabot. Minimalista, skandináv formatervezése révén tökéletes kiegészítő minden kültéren. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x pad
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Fafajta | Akácfa |
| Tárolóhely | Igen |
| Karfás | Igen |
| Párnával | Igen |
| Szín | Barna |
| Név | SOVANA |
| Súly | 27 kg |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Főbb anyagok | Akácfa |
| Stílus | Klasszikus |
| Sku | 203245 |

73×54×122 cm, fa, műanyag
Raktáron
Fa
Raktáron
70×180×56 cm, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa
Raktáron
90×150 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
89×122 cm, műrattan, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
90×62 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Raktáron
90×60 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva