




Méretek 200×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a gyönyörű takaró a díszes pomponokkal otthonos hangulatot kölcsönöz a lakásodnak. Puha és bolyhos anyagból készült, tökéletesen megfelel a hideg napokra, meleget és kényelmet biztosít. Remekül mutat a nappaliban vagy a hálószobában és ötvözi a kényelmet és a szép megjelenést. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Ágytakaró
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Típus | Franciaágyra |
| Név | SAITLER |
| Minta | Egyszínű |
| Súly | 2 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| Stílus | Modern |
| Sku | 201944 |

220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban

Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×240 cm, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás