








Méretek 180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Stabil és tartós acél ágykeret, amely segít a nyugodt, regeneráló alvás biztosításában. A rugalmas nyírfából készült léceket szintetikus gumitartók tartják a helyükön. Az elektronikusan állítható fej- és lábrészekkel négy különböző pozíció közül választhatsz. A váz minden típusú matrachoz megfelel. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 2 x ágyrács (26 léccel)
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Szín | Szürke |
| Név | MOON |
| Alvófelület | 180x200 cm |
| Súly | 44 kg |
| Terhelhetőség | 360 kg |
| Főbb anyagok | Acél |
| További anyagok | Szintetikus anyag, Nyírfa |
| Sku | 201116 |

160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, léces, állítható
Raktáron
140×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás