





Méretek 75×90×30 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A biztonsági üvegből készült kisasztal sokoldalú, különféle bútorokkal és stílusokkal kiegészíthető. Minimalista kialakítása, valamint az univerzális szín különösen modern és elbűvölő megjelenést kölcsönöz ennek a darabnak. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x konzolasztal
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Üveg |
| Név | KENDALL |
| Súly | 30 kg |
| Főbb anyagok | Edzett üveg |
| Sku | 170954 |

Modern stílusú, matt, diófa
Raktáron