






Méretek 87×188×59 cm
Elegáns, klasszikus és nagyon kényelmes - ez a díványunk ideális választás! Ez a nagyszerű bársony rekamié egyedi megjelenésével a lakás vagy éppen a váróterem dísze lesz. Kifinomult stílusa és gombokkal díszített háttámlája bárkit elvarázsol. A díszpárna az ajánlat része.Az ajánlat a következőket tartalmazza:1 x párna, 1 x szalon lounge
| Szélesség: | 188 cm |
|---|---|
| Mélység: | 59 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Név | LATTES |
|---|---|
| Minta | Szolid |
| Súly | 38 kg |
| Terhelhetőség | 180 kg |
| Sku | 146572 |

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás