









Méretek 87×204×91 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a letisztult kialakítású valódi bőrből készült és műbőr elemekkel is ellátott kanapé jól kiegészíti környezetét. A teljes kényelmet a puha ülőfelület, a hátpárnák és széles karfák biztosítják. Skandináv, minimalista, de mégis modern megjelenése nyugalmat, könnyed eleganciát és barátságos hangulatot sugároz. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x 3 személyes kanapé
| Szélesség: | 204 cm |
|---|---|
| Mélység: | 91 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Férőhely | Háromszemélyes |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Név | SAVALEN |
| Minta | Egyszínű |
| Súly | 53 kg |
| Főbb anyagok | Bőr |
| További anyagok | Fém, Eukaliptusz fa |
| Sku | 124186 |

Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
91×247×110 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás