









Méretek 71×210×94 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a szövet kárpitozású kanapé hasznos megoldás, ha helytakarékos bútorra van szükség. Nappal három személy számára nyúlt kényelmes ülőfelületet, éjszakára pedig ággyá alakítható. Az ágyneműk és egyéb holmik a három kihúzható tárolóban helyezhetőek el. Az ottomán pedig lábtartóként, ülőalkalmatosságként és tárolóeszközként egyaránt igénybe vehető, akár a kanapétól függetlenítve is. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x kanapé, 1 x puff, Nem az ajánlat része: dekoráció
| Szélesség: | 210 cm |
|---|---|
| Mélység: | 94 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Név | FALSTER |
| Alvófelület | 90x190 cm |
| Súly | 67 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Szintetikus anyag, Keményfa |
| Sku | 112141 |

Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 hét múlva
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás