









Méretek 71×210×94 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a szövet kárpitozású kanapé hasznos megoldás, ha helytakarékos bútorra van szükség. Nappal három személy számára nyúlt kényelmes ülőfelületet, éjszakára pedig ággyá alakítható. Az ágyneműk és egyéb holmik a három kihúzható tárolóban helyezhetőek el. Az ottomán pedig lábtartóként, ülőalkalmatosságként és tárolóeszközként egyaránt igénybe vehető, akár a kanapétól függetlenítve is. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x kanapé, 1 x puff, Nem az ajánlat része: dekoráció
| Szélesség: | 210 cm |
|---|---|
| Mélység: | 94 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Név | FALSTER |
| Alvófelület | 90x190 cm |
| Súly | 67 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Szintetikus anyag, Keményfa |
| Sku | 110435 |

Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás

85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron