









Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Stabil és tartós acél ágykeret, amely segít a nyugodt, regeneráló alvás biztosításában. A rugalmas nyírfából készült léceket szintetikus gumitartók tartják a helyükön. Az elektronikusan állítható fej- és lábrészekkel négy különböző pozíció közül választhatsz. A váz minden típusú matrachoz megfelel. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x ágyrács
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Lamellás |
|---|---|
| Állítható | Igen |
| Szín | Szürke |
| Név | COMFORT |
| Alvófelület | 90x200 cm |
| Súly | 39 kg |
| Terhelhetőség | 180 kg |
| Főbb anyagok | Acél |
| További anyagok | Szintetikus anyag, Nyírfa |
| Sku | 39304 |

140×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lamellás, állítható
Raktáron
160×200 cm, léces

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron