








Méretek 169×190×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a luxus hintaágyunk kétség nélkül az ellazulás és kikapcsolódás mestere lehet kertedben. Kerete porszórt acélból készült, mely rendkívül strapabíró, valamint könnyen tisztítható. Hátát és ülőfelületét erős, szintén időjárásálló hálós szövet borítja. Háromszemélyes ülőfelülete gondosan kidolgozott, impozáns napernyője pedig védelmet nyújt az erős napsugárzás ellen, melynek köszönhetően gond nélkül töltheted szabadidőd hintaágyunk hűvös kényelmében. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x hintaágy
| Szélesség: | 190 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 169 cm |
| Árnyékolóval | Igen |
|---|---|
| Férőhely | 3 személyes |
| Szín | Szürke |
| Név | BOGART |
| Súly | 40 kg |
| Terhelhetőség | 280 kg |
| Főbb anyagok | Hálószövet |
| További anyagok | Acél, Poliészter |
| Stílus | Modern |
| Sku | 35816 |

4 személyes, fém, állítható

Fém, árnyékolóval

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, árnyékolóval
RaktáronIngyenes szállítás
2 személyes, fém, árnyékolóval

Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás