








Méretek 103×212×215 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kiváló minőségű ágy fenséges megjelenésével hálószobád a pihenés szigetévé változtatja. Az előkelő, fémből készült lábak biztosítják az ágy stabilitását. A puhán párnázott fejtámla csakúgy mint az ágykeret minőségi szövettel van bevonva. Az ágy igazi különlegessége az egy méter magas, díszgombokkal díszített fejtámlája. Ez utóbbi elegáns részletkidolgozásával letisztult és előkelő külsőt kölcsönöz a bútordarabnak. Ezenkívül ez a modell egy hatalmas ágyneműtartóval is rendelkezik, mely a matrac és az ágyrács alatt található. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Tárolós ágykeret, 1 x ágyrács (36 léccel), Nem az ajánlat része: matrac, ágynemű, párnák
| Szélesség: | 212 cm |
|---|---|
| Mélység: | 215 cm |
| Magasság: | 103 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Fehér |
| Név | METZ |
| Alvófelület | 180x200 cm |
| Súly | 92 kg |
| Terhelhetőség | 400 kg |
| Főbb anyagok | Műbőr |
| További anyagok | Fém, Nyárfa |
| Stílus | Glam |
| Sku | 26593 |

160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
98×180×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, lábakkal
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
180×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás