Hasonlítsd össze az árakat 23 900 Ft-tól 24 490 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux 3528 - LED mennyezeti lámpatest MAPLE LED/24W/230V fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 23 900 Ft és 24 490 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 23 900 Ft
- 2026. 04. 26. - 23 900 Ft
- 2026. 03. 29. - 28 295 Ft
- 2026. 03. 22. - 24 535 Ft
- 2026. 02. 19. - 25 170 Ft
- 2026. 01. 26. - 28 930 Ft
- 2026. 01. 21. - 30 335 Ft
- 2025. 12. 18. - 26 235 Ft
- 2025. 12. 11. - 30 087 Ft
- 2025. 10. 15. - 27 990 Ft
- 2025. 10. 08. - 31 140 Ft
- 2025. 06. 07. - 27 990 Ft
- 2026. 05. 31. - 23 900 Ft
- 2026. 04. 26. - 23 900 Ft
- 2026. 03. 29. - 23 900 Ft
- 2026. 03. 22. - 23 900 Ft
- 2026. 02. 19. - 25 170 Ft
- 2026. 01. 26. - 25 170 Ft
- 2026. 01. 21. - 27 980 Ft
- 2025. 12. 18. - 24 490 Ft
- 2025. 12. 11. - 27 980 Ft
- 2025. 10. 15. - 27 990 Ft
- 2025. 10. 08. - 27 990 Ft
- 2025. 06. 07. - 27 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A Maple mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik a modern stílust a természetességgel szeretnék ötvözni. Ez a matt fekete modell, amely fémből és fából készült, melegséget kölcsönöz a nappali vagy a hálószoba berendezésének. A kerek lámpatestet fehér műanyag búra egészíti ki. A Maple lámpa beépített 24 W teljesítményű LED fényforrással rendelkezik, amely 1890 lumen fényáramot és 4000 K színhőmérsékletet biztosít. A meleg fehér fényt kibocsátó lámpa élettartama 30 000 óra. Ennek a rendkívül vékony kivitelű mennyezeti lámpának az átmérője 415 mm, a mennyezettől való távolsága pedig mindössze 50 mm. A termékre 5 év garanciát vállalunk.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém, Műanyag, Fa |
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér |
| Szín | Fekete |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba/Iroda |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 130 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1890 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | MAPLE Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Hasonló termékek

Antonio általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rondo általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Barna LEROS VIOKEF-4049203
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
MARCELLO általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
MARCELLO általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Sovana általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Corlet
LED, fém, műanyag
Raktáron
Antonio általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Darius általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fekete RENY 400 PALNAS 61002927
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Maple2
LED, fa, konyhába
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Aqua általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Linear lámpatest
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Outline általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Linear lámpatest
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 80W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LVM Line LED mágneses sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, fém
Raktáron
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Monza általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa acél 18 cm IP44 - Yuma
LED, üveg, fém
Raktáron
Bilbao általános mennyezeti lámpa
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti Lámpa Fekete ADEL PALNAS 61004563
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Solari
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 105W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Zerava
LED, fém, műanyag
Raktáron

