Ajánljuk
HEWLET kinyitható kanapé Fekete-fehér
Méretek 75×150×90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép design (29%)
- Kényelmes (14%)
- Rossz minőség (57%)
- Sérülten érkezett (29%)
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 214 438 Ft
- 2024. 07. 26. - 214 438 Ft
- 2024. 07. 16. - 216 478 Ft
- 2024. 07. 01. - 213 278 Ft
- 2024. 06. 24. - 218 778 Ft
- 2024. 06. 19. - 223 338 Ft
- 2024. 03. 17. - 218 858 Ft
- 2024. 02. 29. - 221 698 Ft
- 2024. 02. 23. - 231 398 Ft
- 2024. 02. 14. - 233 058 Ft
- 2024. 02. 06. - 216 438 Ft
Termékleírás
Modern dizájnú, stílusos kinyitható kanapé. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Kiváló minőségű Haiti szövetből készült huzattal az extra kényelemért. A kanapéban az ülés alatt található egy tárolóhely. Több színben elérhető. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Tömör fa és OSB lemez Minőségi Haiti szövetből készült kárpit - kellemes tapintású, vastag szövésű anyag amely erős és tartós. Előnye a fényállóság, így nem fakul ki a szín. Tisztítása csak puha szivaccsal javasolt. Ne fehérítse, mert az károsíthatja a szálakat.
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 40 cm |
| Karfa szélessége | 14 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 120x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Sima szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 2;2 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 50 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Sima szövet |
| Sarok | Nem |
| Színváltozat | Fekete-fehér |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép design (29%)
- Kényelmes (14%)
- Megérte az árát (14%)
- Rossz minőség (57%)
- Sérülten érkezett (29%)
- Kevés anyag (14%)
Felhasználói értékelések
A párna nehéz
Az anyag ki van sporolva belőle
Gagyi minőség
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Nagyon rossz minőség mind az anyag mind a kivitelezés
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Sajnos törött állapotban érkezett meg a termék, így az ágynemű tartó használhatatlan lett...
Design
Kemény
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Nagyon szuper termék megérte az árát
Nagyon szuper
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szép, de ennyi
Raklap, szakadt minőségtelen, szakadt húzattal. Párnák tömítés hulladék huzat anyag, 1 réteg. Faanyag nyers, törött, katasztrófa
Vásárolva itt: sg-butor.hu















