






Letisztult stílusú, modern dizájnú kinyitható kanapé steppelt ülőpárnával. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Kiváló minőségű szövetből készült huzattal. Több színben elérhető. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Nagyon kényelmes a Bonell rugó Tömör fa és OSB lemez Minőségi szövetből készült kárpit Steppelt ülőpárna
| Ülés magasság | 42 cm |
|---|---|
| Karfa szélessége | 27 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x130 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Eko - Bőr;Sima szövet;Vastag szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 80 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 2;2 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet;Öko-bőr |
| Láb anyaga | Műanyag;Fém |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr |
| Színváltozat | Sötétszürke / fehér ökobőr |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Felhasználói értékelések
Lehet hogy szep lenne de össze vissza törve érkezett
Vásárolva itt: sg-butor.hu