Ajánljuk
Ruhásszekrény 80 cm sonoma tölgy
Méretek 205×80×52 cm
177 343 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 177 343 Ft
- 2025. 02. 18. - 177 343 Ft
- 2025. 01. 30. - 101 339 Ft
- 2025. 01. 25. - 105 019 Ft
- 2024. 12. 07. - 106 089 Ft
- 2024. 11. 29. - 107 769 Ft
- 2024. 11. 25. - 101 669 Ft
- 2024. 10. 10. - 177 921 Ft
- 2024. 09. 28. - 177 028 Ft
- 2024. 07. 26. - 166 108 Ft
- 2024. 07. 16. - 167 648 Ft
- 2024. 07. 01. - 165 058 Ft
- 2024. 06. 24. - 175 681 Ft
- 2024. 06. 19. - 176 258 Ft
- 2024. 04. 04. - 175 681 Ft
- 2024. 02. 29. - 164 656 Ft
- 2024. 02. 14. - 177 256 Ft
- 2024. 01. 26. - 175 593 Ft
- 2024. 01. 15. - 178 848 Ft
Termékleírás
Ruhásszekrény két ajtóval és két fiókkal. A szekrény bal oldalában egy vállfás akasztó található, a jobb oldali ajtón tükör, mögötte pedig 4 polc helyezkedik el. A szekrény minőségi laminált anyagból (16 mm-es) készül. Méretek: szélesség: 80 cm magasság: 205 cm mélység: 52 cm A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 205 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Kombinált |
| Szín | Barna |
| Ajtó típus | Tömör, Tükörrel |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Él | ABS |
| Súly | 85 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag |
| Furcsa | Kihúzható;Ajtó |
| Polcok | Igen |
| Tükör | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 2 |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Barna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | TOP Nábytek |
Vélemények
5.03 értékelés
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x








