Ajánljuk
RAFAL - R005 Zárt polcos szekrény Fehér
Méretek 180×74×35 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Kiváló ár-érték arány (32%)
- Könnyű összeszerelés (19%)
- Gyenge vagy sérült minőség (19%)
- Hosszú szállítási idő (13%)
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 44 609 Ft
- 2024. 11. 30. - 44 609 Ft
- 2024. 11. 25. - 42 089 Ft
- 2024. 10. 10. - 71 551 Ft
- 2024. 09. 29. - 71 194 Ft
- 2024. 07. 16. - 67 420 Ft
- 2024. 07. 01. - 66 332 Ft
- 2024. 06. 24. - 71 007 Ft
- 2024. 02. 29. - 67 879 Ft
- 2024. 01. 26. - 69 341 Ft
- 2024. 01. 22. - 70 633 Ft
Termékleírás
A RAFAL-R005 zárt polcos szekrény egyszerű, de modern kialakítású bútor, amely alkalmas irodákhoz, otthonokhoz, szállodákhoz egyaránt. Tökéletes mindenféle irat, dokumentum, ruha, játék vagy eszköz tárolásához. Jó minőségű, árban elérhető. 16 mm vastag laminált anyagból. Méretek: Szélesség: 74 cm Magasság: 180 cm Mélység: 35 cm
Méretek
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ajtó típus | Tömör |
| Szín | Fehér |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Fehér;Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Polcok | Igen |
| Színváltozat | Fehér |
| Súly | 45 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Ajtók száma | 2 |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Gyártó | BESTSELLER |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Kiváló ár-érték arány (32%)
- Könnyű összeszerelés (19%)
- Gyors, rugalmas szállítás (10%)
- Gyenge vagy sérült minőség (19%)
- Hosszú szállítási idő (13%)
- Instabilitás összeszerelés után (10%)
Felhasználói értékelések
Megfelel a méretnek
A minőség nem túl jó.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Az utasítás érthető. Az összeszerelés teljes. A csomagolás tökéletesen megóvja az árut. A minőség jó. Csak a festék sérülése a hátsó falon (a szekrény belső felületén) és a hosszú várakozási idő rontja az elégedettséget a vásárlással.
Többcélú
Megfelel a leírásnak és az elvárásoknak.
A hátsó fal egyik oldalán sérülten érkezett, festékhiánnyal. Úgy néz ki, mintha valamihez hozzá lett volna ragasztva, majd leszakították volna, a festékcsíkkal együtt.
Hosszú várakozás az árura. A rendelés augusztus végén történt. Az ígért kiszállítás szeptember 15-ig lett volna. A szekrény szeptember 27-én érkezett meg.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Meglepően masszív a szekrény
Úgy van bepolcozva, ahogy vártuk.
Nagyon gyorsan leszállították.
Nincs
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Elemek jol összepasszolnak, stabil
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Amikor a két ajtó rákerül a vázra a szekrény instabillá válik, előre bukik.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
































