






Méretek 85×45×35 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A JULIA K14 komód 4 minőségi fiókot tartalmaz fém sínekkel együtt. Ebből 3 kisebb és 1 nagyobb. A fogantyúk formatervezettek és praktikusak. Egy dobozban található, az összeszerelési útmutatóval együtt. Méretek: magasság: 85 cm szélesség: 45 cm mélység: 35 cm A méretek centiméterben láthatók a képen.
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Él | ABS |
| Súly | 35 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Furcsa | Kihúzható |
| Új anyag | Műanyag |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 4 |
| Színváltozat | Fehér |
| A termék színe | Fehér;Barna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | BESTSELLER |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Alacsony árért, tisztességes kidolgozás. Jó útmutató.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Jól néz ki, olyan amilyennek képzeltem.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Praktikus
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szép,olyan amilyet szerettem volna.
Köszönöm szépen, minden rendben volt.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Olyan mint a képen, könnyű volt az összeszerelés.
Vásárolva itt: sg-butor.hu

85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×50×39 cm, fiókos, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás