Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 42 802 Ft
- 2024. 07. 01. - 42 802 Ft
- 2024. 02. 29. - 41 704 Ft
- 2024. 01. 26. - 37 798 Ft
- 2024. 01. 15. - 38 500 Ft
Termékleírás
Ha olyan konferenciaszéket keres, amely kényelmet nyújt minden vásárlónk számára, akkor az ISO szék ideális választás. Népszerű mind az iskolákban, mind a nagyvállalatoknál, illetve irodákban. Az acélkeretes stabil konstrukció biztosítja a szék hosszú élettartamát. A párnázott ülés és a háttámla öko-bőrrel van borítva, így biztosítva a kényelmet és ami a legfontosabb, nagyon könnyű karbantartást. A szék egymásra rakható a könnyű tárolás érdekében. Nagyobb vásárlás esetén egyéni kedvezmény lehetősége. Szék terhelhetősége: 150 kg A szék méretei: ülés mélysége 42 cm ülésmagasság 43 cm ülés szélessége 46,5 cm teljes magassága 85,5 cm
Méretek
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Magasság: | 84 cm |
Specifikációk
| Szín | Sárga |
|---|---|
| Ülés magasság | 43 cm |
| Urak | 5,5 kg |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Narancssárga;Szürke;Zöld |
| Anyag | Fém;Öko-bőr |
| Láb anyaga | Fém |
| Összeszerelést igényel | Nem |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülő helyek anyaga | Eko - Bőr |
| Színváltozat | Okker D28 EKO |
| Ülő helyek száma | 1;1 |
| Gyártó | Mazur |
Vélemények
Felhasználói értékelések
tök oké, erős meg minden
a színe teljesen más, konkrétan narancssárga.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
















