Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 193 219 Ft
- 2025. 01. 30. - 193 219 Ft
- 2025. 01. 26. - 200 229 Ft
- 2024. 11. 30. - 203 569 Ft
- 2024. 11. 25. - 192 049 Ft
- 2024. 11. 09. - 384 098 Ft
- 2024. 10. 11. - 386 478 Ft
- 2024. 09. 29. - 382 418 Ft
- 2024. 07. 26. - 367 338 Ft
- 2024. 07. 16. - 370 798 Ft
- 2024. 07. 01. - 364 958 Ft
- 2024. 06. 24. - 374 378 Ft
- 2024. 06. 19. - 382 318 Ft
- 2024. 03. 17. - 374 878 Ft
- 2024. 02. 29. - 385 198 Ft
- 2024. 02. 23. - 401 958 Ft
- 2024. 02. 14. - 405 138 Ft
- 2024. 01. 26. - 376 178 Ft
- 2024. 01. 15. - 383 158 Ft
Termékleírás
Letisztult és stílusos, modern dizájnú kinyitható sarokkanapé. Masszív konstrukció tömör fából és OSB lapból. Minőségi Haiti szövetből készült huzat, modern színárnyalatokban. Lehetőség van bal vagy jobb változat kiválasztására. A kanapé két tárolóhelyet tartalmaz az ülések alatt. Részletek: Töltés - minőségi poliuretán hab T28 , amely magas rugalmasságú és ellenálló Nagyon kényelmes a Bonell rugó Haiti szövet (100% poliészter) - kellemes tapintású, vastag szövésű anyag amely erős és tartós. Előnye a fényállóság, így nem fakul ki a szín. Tisztítása csak puha szivaccsal javasolt. Ne fehérítse, mert az károsíthatja a szálakat. Tömör fa és OSB lemez
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Barna;Szürke |
| Forma | L alak |
| Tárhely | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Bal |
| Súly | 90 kg |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Ülésmélység | 58 cm |
| Teherbírás | 360 kg |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Színváltozat | Barna/Cappuccino |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Ár/érték arányba a legjobb
Vásárolva itt: sg-butor.hu
A bútort nagyon jó árban sikerült megvásárolnom, és a minősége is olyan, mint amilyen elvárható. A szállításnál nagyon sajnáltam a sofőrt, aki egy személyben volt rakodó is, gépkocsivezető is, egyedül cipelte az egészet.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szuper
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Rugalmasság terén és a pénzügyi szabályok terén van még mit fejlődni...
Vásárolva itt: sg-butor.hu









