





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Keljen útra az álmok birodalmába vidám barátokkal! Ez a színesen tarka pamut ágyneműhuzat kiságyba aranyos koalák motívumával jó hangulatot teremt a gondtalan ébredéshez minden nap. Már első pillantásra is megkedvelik majd gyermekei és Ön is! Eredetiségét hangsúlyozza a kétoldalas kivitele is - az egyik oldala sötétkék, a másik pedig kontrasztos fehér és mindkettőn sok aranyos koalát talál. A minőségi 100% pamut maximális komfortérzetet biztosít és kíméletes az érzékeny bababőrhöz is. Ezáltal abban a tudatban alhat el, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletig gondoskodott. Az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 40 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 100 x 135 cm
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
A huzatok kétoldalas mintája nagyon jó.
Egyelőre nincs tapasztalatunk. A terméket újszülött unokánknak vásároltuk.
Szép
Ajánlom... pontosan mint a képen

Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, foci témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron

Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


A
Raktáron
18×48 cm
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron