





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mindennapi adag aranyosság a jó éjszakai alváshoz és a friss reggeli ébredéshez. Ez a varázslatos pamut ágynemű kiságyba koalákkal nem hiányozhat egyetlen stílusos gyerekszobából sem. Már első pillantásra is megkedvelik majd gyermekei és Ön is! Eredetiségét hangsúlyozza a kétoldalas kivitele is - az egyik oldala sötétkék, a másik pedig kontrasztos fehér és mindkettőn sok aranyos koalát talál. A minőségi 100% pamut maximális komfortérzetet biztosít és kíméletes az érzékeny bababőrhöz is. Ezáltal abban a tudatban alhat el, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletig gondoskodott. Az ágynemű praktikus cipzárral záródik. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 40 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 100 x 135 cm
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Állatok |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Kedves ágyneműhuzat.
Szép pamut ágynemű a kiságyba
a kék szín elhalványul
szép

Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Kiságyba, klasszikus

Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
135×200 cm, kiságyba, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
135×200 cm, kiságyba, klasszikus
Raktáron