Ajánljuk
Immax NEO 07150-C51 - LED Dimmelhető lámpa NEO LITE AREAS 48W/230V Tuya Wi-Fi +távirányító
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 27 790 Ft
- 2025. 10. 20. - 27 790 Ft
- 2025. 07. 18. - 29 390 Ft
- 2025. 04. 08. - 31 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 43 090 Ft
Termékleírás
Az Immax NEO LITE AREAS Smart LED mennyezeti lámpa eleganciájával és egyszerűségével a modern belső terek igényeit tükrözi. Fényerőszabályozás, a világítás színének változtatása a meleg, pihentető árnyalattól a természetes, majd a hideg fehér árnyalatig, vagy saját fénybeállítások megadása. A mellékelt áttetsző vonal enyhén szétszórja a fényt oldalra is. Könnyen vezérelhető otthonon kívül is a Immax NEO PRO alkalmazáson keresztül vagy a távirányítóval (mely a csomag része). Teljesen kompatibilis a Samsung SmartThings, Amazon Alexa, Google Assistant és Apple Siri parancsokkal, iOS, Android, Tuya alkalmazásokkal. Egyszerű csatlakozás az alkalmazáshoz, csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Állítható színhőmérséklet: 2700-6500K. Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely lehetővé teszi az összes eszköz integrálását egy irányítható egységbe. Az világításon és a sok okosotthoni elemen kívül képes kezelni a biztonsági elemeket is, mint például a riasztó, kamerák és különböző biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja a nyelvet, amelyet általában a telefonján használ.
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Intelligens megvilágítás/Távirányító |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 235 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | AREAS Immax NEO, TUDO Immax NEO |
| Gyártó | Immax Neo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás



































