







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Retro elasztikus huzatokat bájos színkombinációjukkal Ön és kanapéja egyaránt megkedvelik. A bézs, a szürke, a fekete és a narancssárga remekül összehangolt árnyalatai a geometrikus mintákkal bármilyen nappalit tökéletesen életre keltenek. A részét képezi egy stílusos párnahuzat is, azonos mintával, így otthona remekül összehangolt lesz. Az elasztikus huzat segít újjáéleszteni a régi bútort, ezáltal pedig elrejti az esetleges hiányosságokat és a kopást, továbbá megvédi a bútorokat a szennyeződéstől és sérülésektől, amit akkor is értékelni fog, ha teljesen új bútorokkal rendelkezik.A kiváló minőségű anyagának köszönhetően a huzat nagyon kellemes tapintású, egyúttal pedig kopásálló és könnyen felhúzható. Minden irányba könnyen nyújtható, így gyorsan alkalmazkodik, nagyszerűen illeszkedik és megkönnyíti a munkát a kezelés során. Bepiszkolódás esetén a huzatot egyszerűen húzza le és mossa ki, bútora így mindig olyan lesz, mintha új lenne, ráadásul csodálatosan tiszta.A huzat kizárólag a képen látható, karfás kanapékhoz használható.A huzat méretei: hossz 145 - 185 cmA szett tartalma:1 db dupla fotelhuzat1 db párnahuzat, 45 x 45 cm8 db rögzítő henger
| Elasztikus | Igen |
|---|---|
| A huzat tipusa | Duplafotelhuzat |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 94 % poliészter, 6 % elasztán |
| Méret | 145 - 185 cm |
| Méretek | 145 - 185 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép, színes huzat feldobja a szobát, anyaga kicsit vékonyabb, de ezért az árért... hát ne vedd meg? Sajnos vissza kellett küldenem, mert a kanapémra túl nagy volt. A visszaküldés gond nélkül zajlott, a pénzvisszatérítés is rendben volt.
Remek ár
Kellően rugalmas
Vékonyabb anyag
Túl nagy
Vékony nejlon anyag, de kellemes tapintású. A szennyeződések gyorsan eltávolíthatók puszta kézzel.
Egyszerű, praktikus és mutatós.
érdekes megjelenés, bár vékonyabb anyag, de kellemes tapintású
Kitűnő
