







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 195 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tökéletes védelem bútorainak és stílusos lakberendezési kiegészítő egyben? Ezt tudják a praktikus Magic clean elasztikus huzatok. A zöld szín kellemes, tompa árnyalata felpezsdíti otthonát és stílust kölcsönöz minden belső térnek. Az elasztikus huzat segít újjáéleszteni a régi bútort, ezáltal pedig elrejti az esetleges hiányosságokat és a kopást, továbbá megvédi a bútorokat a szennyeződéstől és sérülésektől, amit akkor is értékelni fog, ha teljesen új bútorokkal rendelkezik.A kiváló minőségű anyagának köszönhetően a huzat nagyon kellemes tapintású, egyúttal pedig kopásálló és könnyen felhúzható. Minden irányba könnyen nyújtható, így gyorsan alkalmazkodik, nagyszerűen illeszkedik és megkönnyíti a munkát a kezelés során.A huzat kizárólag a képen látható, karfás kanapékhoz használható.A huzat méretei:: hossz 145 - 185 cmA készlet tartalma: 1 db dupla fotelhuzat 4 db rögzítő henger
| Szélesség: | 145-185 cm |
|---|
| Elasztikus | Igen |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| A huzat tipusa | Duplafotelhuzat |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 95 % poliészter, 5 % elasztán |
| Méret | 145 - 185 cm |
| Méretek | 145 - 185 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Kiváló és jól mosható.
Kiváló ár-érték arány.
Rugalmas és ellenálló
Az elvárásoknak megfelelő. Értékelném, ha nagyobb választékú mintákat kínálnának.
Szép szín

