Hasonlítsd össze az árakat 76 800 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Termékleírás
A ROMA bútorcsaládot elsősorban azoknak ajánljuk, akik a legújabb lakberendezési trendeket követik, és vonzódnak a modern stílusú bútorokhoz. Az egyes elemeket amagasfényű hatás és a kék színű LED világításteszi valóban egyedivé. A test kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek sokkal karcállóbbá teszik a bútorokat. A matt fehér színű konstrukciót akrilfólia-réteggel bevont ajtók, előlapok teszik izgalmassá. Az így nyert magasfényű felületek kétségkívül előkelő benyomást keltenek. A ROMA alacsony vitrines szekrény jól kombinálható a kollekció többi termékével. Az ajtókezüst színű műanyag fogantyúksegítségével nyithatók. A vitrines szekrény négyféle színvariációban érhető el a kínálatunkból. Ön melyiket választja? A ROMA alacsony vitrines szekrény főbb jellemzői: modern stílusú alacsony vitrines szekrény, praktikus, többfunkciós belső elosztás, üvegpolcok LED világítással, ezüst színű PCV fogantyúk, többféle színkombináció. Használt anyagok: LTD
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 163 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Stílus | Modern |
| Felület | Magasfényű |
| Világítással | Igen |
| A fogantyú anyaga | Műanyag |
| A vitrin szélessége | 50 cm |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Kiegészítő elemek színe | Magasfényű fehér |
| Korpus színe | Fehér matt |
| Led világítás | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 41 kg |
| Tájolás | Jobb |
| Tartók | IGEN |
| Vitrin magassága | 163 cm |
| Vitrín mélysége | 42 cm |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nem kaptam meg a terméket, ugyanis a supermobel.hu egy csaló cég. A pénzt beszedi, használja majd megvárja hogy a vásárló türelme elfogyjon és visszamondja a bútort a pénzt 14 napja nem utalják vissza, már rendőrségi feljelentést tettem, a bankomnál is jeleztem az esetet, várom a fejleményeket.
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás



